Kontakt

Välkommen till Norrskydd. Med hög kompetens och lång erfarenhet levererar vi pålitliga och smarta säkerhetslösningar nära kunder i hela regionen. Kontakta något av våra kontor om du vill veta mer.

Faktureringsinformation:

AB Norrskydd
FE 7023
838 73 Frösön

E-postfaktura: hantverksdata.invoice@hantverksdata.se
Fakturareferens: Arbetsordernummer (Fem siffror)

Organisationsnummer: 556254-9062

Växelnummer:

0770 – 22 10 00

 

Ekonomikontoret:

0770 – 22 10 15

Vill du göra en felanmälan?

 

Norrskydd fjärrsupport

Medarbetare – Norrland

Magnus Berg

Magnus Berg

Tillförordnad VD & Ekonomichef

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 395
magnus.berg@norrskydd.se

Malin Höök

Malin Höök

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 555
malin.hook@norrskydd.se

Lars Nilsson

Lars Nilsson

IT-ansvarig

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 750
lars.nilsson@norrskydd.se

Simon Huuki

Simon Huuki

IT

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 400
simon.huuki@norrskydd.se

Magnus Jonasson

Magnus Jonasson

Ekonomi

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 900
magnus.jonasson@norrskydd.se
Dawid Holmbom

Dawid Holmbom

Ekonomi

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 700
dawid.holmbom@norrskydd.se
Nora Holmbom

Nora Holmbom

Ekonomiassistent

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 341
nora.holmbom@norrskydd.se

Madeleine Åström

Madeleine Åström

Ekonomiassistent

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 386
madeleine.astrom@norrskydd.se

Josefin Thelander

Josefin Thelander

HR/Kvalitetsansvarig

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 342
josefin.thelander@norrskydd.se

Olof Wigren

Olof Wigren

Säkerhetskonsult

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 999
olof.wigren@norrskydd.se

Calle Åkermo

Calle Åkermo

Säkerhetskonsult

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 350
calle.akermo@norrskydd.se

Ulf Frestadius

Ulf Frestadius

Säkerhetskonsult

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 333
ulf.frestadius@norrskydd.se