Kontakt

Välkommen till Norrskydd. Med hög kompetens och lång erfarenhet levererar vi pålitliga och smarta säkerhetslösningar nära kunder i hela regionen. Kontakta något av våra kontor om du vill veta mer.

Vill du kontakta oss?

Faktureringsinformation:

AB Norrskydd
FE 7023
838 73 Frösön

E-postfaktura: hantverksdata.invoice@hantverksdata.se
Fakturareferens: Arbetsordernummer (Fem siffror)

Organisationsnummer: 556254-9062

Växelnummer:

0770 – 22 10 00

 

Ekonomikontoret:

0770 – 22 10 15

Vill du göra en felanmälan?

 

Norrskydd fjärrsupport

Hitta närmsta kontor

Medarbetare – Norrland

Martin Järbur

Martin Järbur

VD

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 500
martin.jarbur@norrskydd.se
Malin Höök

Malin Höök

HR-ansvarig

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 555
malin.hook@norrskydd.se
Lars Nilsson

Lars Nilsson

IT-ansvarig

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 750
lars.nilsson@norrskydd.se

Simon Huuki

Simon Huuki

IT

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 400
simon.huuki@norrskydd.se

Magnus Jonasson

Magnus Jonasson

Ekonomi

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 900
magnus.jonasson@norrskydd.se
Dawid Holmbom

Dawid Holmbom

Ekonomi

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 700
dawid.holmbom@norrskydd.se
Josefin Thelander

Josefin Thelander

Ekonomi

Region: Norrland
Tel:
josefin.thelander@norrskydd.se
Olof Wigren

Olof Wigren

Marknadsansvarig

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 999
olof.wigren@norrskydd.se
Mervi Hyvönen

Mervi Hyvönen

CAD-konstruktör

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 303
mervi.hyvonen@norrskydd.se
Calle Åkermo

Calle Åkermo

Säkerhetskonsult

Region: Norrland
Tel: 010-15 25 350
calle.akermo@norrskydd.se