Kontakt – Umeå

Norrskydd i Umeå

Umeå

Telefon: 0770 – 22 10 10
Telefax: 0770 – 22 10 35
E-post: order.umea@norrskydd.se
Adress: Spårvägen 6, 901 31 Umeå

Öppettider helgfria vardagar
Måndag – Fredag 7-16

Sommaren 2019, mellan 10/6-16/8 (v24-33) har vi följande öppettider:
Måndag-Fredag: 07:30-15:30.
Lunchstängt 11:00-12:00

Vill du kontakta oss?

Medarbetare – Umeå

Maria Lundström

Maria Lundström

Platschef

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 360
maria.lundstrom@norrskydd.se
Per Jonasson

Per Jonasson

Värdeförvaringstekniker

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 320
per.jonasson@norrskydd.se
Bengt Lindström

Bengt Lindström

Säkerhetskonsult / Värdeförvaringstekniker

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 310
bengt.lindstrom@norrskydd.se
Robert Frisk

Robert Frisk

Säkerhetskonsult

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 305
robert.frisk@norrskydd.se
Christer Wirth

Christer Wirth

Säkerhetskonsult

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 390
christer.wirth@norrskydd.se

Christer Alperud

Christer Alperud

Butik

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 323
christer.alperud@norrskydd.se
Mathea Wahlström

Mathea Wahlström

Butik

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 335
mathea.wahlstrom@norrskydd.se
Isabelle Holmström

Isabelle Holmström

Butik

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 307
isabelle.holmstrom@norrskydd.se
Angelica Molin

Angelica Molin

Servicesamordnare

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 329
angelica.molin@norrskydd.se
Karolin Fridenborg

Karolin Fridenborg

Entreprenadsamordnare

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 355
karolin.fridenborg@norrskydd.se
Stig Rydberg

Stig Rydberg

Säkerhetstekniker

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 313
stig.rydberg@norrskydd.se
Peter Forsberg

Peter Forsberg

Säkerhetstekniker

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 318
peter.forsberg@norrskydd.se
Mikael Gardfjell

Mikael Gardfjell

Säkerhetstekniker

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 311
mikael.gardfjell@norrskydd.se
Leo Jonsson

Leo Jonsson

Säkerhetstekniker

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 316
leo.jonsson@norrskydd.se
Victor Bergdahl

Victor Bergdahl

Säkerhetstekniker

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 322
victor.bergdahl@norrskydd.se
Simon Ringsell

Simon Ringsell

Säkerhetstekniker

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 304
simon.ringsell@norrskydd.se
Magnus Austvik

Magnus Austvik

Säkerhetstekniker

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 302
magnus.austvik@norrskydd.se
Rebekka Edlund

Rebekka Edlund

Säkerhetstekniker

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 666
rebekka.edlund@norrskydd.se
Fredrik Dahlgren

Fredrik Dahlgren

Säkerhetstekniker

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 301
fredrik.dahlgren@norrskydd.se
Markus Eriksson

Markus Eriksson

Säkerhetstekniker

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 324
markus.eriksson@norrskydd.se
Daniel Ruthström

Daniel Ruthström

Säkerhetstekniker

Region: Umeå
Tel: 010-15 25 339
daniel.ruthstrom@norrskydd.se